23 Şubat 2010 Salı

Zep'in Strawberry Alışverişi (bir Kozmosim başarısı..:p)


Zep (Zeynep) çok cicidir.Takıntılıdır ama..Öyle herşeyi çat diye beğenmez, ince eler sık dokur..Mesela hep gider orijinal film alır. Asla divx indirmez, korsan film almaz.mp3 indirmez. Gider albümü satın alır, i-pod a atmak için itunes'da kendisi dönüştürür CD'den..Çok kitap okur, hepsi orijinaldir..Benim internetten kozmetik alışverişi hastalığıma da pek anlam veremezdi.. Orijinalliğine inanmaz, muhakkak dokunarak almam lazım der vs vs..Fakaaaaaaaaaaaaaaat, Kozmosim onu bile etkilemeyi başardı :)Uzun süredir kullandığı Miss Dior Cherie bitmişti.. Fiyatları koydum önüne.. Karşı koyamadı :)Ve Zep ilk Strawberry siparişini verdi.. :)Yorumlar daha sonra..7 comments:

Eda on 23 Şubat 2010 10:13 dedi ki...

:)) azmin elinden ne kurtulmuş..

Aslı on 23 Şubat 2010 11:07 dedi ki...

Zeynep nasıl tutuyor kendini her yamda mis gibi filmler 1,5 tl, güzelim kitaplar 5tl ve internet de mp3 deniziyken?? Güle güle kullansın, yorumlasın:)

Dominika on 23 Şubat 2010 11:13 dedi ki...

bu internetten alışveriş bulaşıcı diyorum sizeeee :)
tabi senin vahşi cazibene karşı koyamamış o da bir gerçek :P
zep cicileri güle güle kullansın.. (elfi de söyle elfi :))

arkadaşlarım tavsiyeme uyup önerdiğim ürünleri aldığında ben de çok seviniyorum yau :))

Sim on 23 Şubat 2010 11:31 dedi ki...

Eda : e öyle tabi.. Bi de Dior ve Chanel'in parfümleri çok pahalıdır diğerlerine göre.. İndirime de girmezler.. neden daha çok para versin ki kız?

Aslı : Tutuyo işte, emeğe saygılı bir kişilik :)

Dominika : Aynen ya, herkes bana soruyo artık kozmetik alacağı zaman. İşyerimde çok samimi olmadığım insanlar bile duymuş merakımı, bana fiyat soruyolar.. Database miyim kardeşim ben? Gir bak.. :)

Dominika on 23 Şubat 2010 11:56 dedi ki...

komisyon alıyorum artık de :))

Sim on 23 Şubat 2010 12:11 dedi ki...

Ya hiç gelemem öyle işlere.. Var bunu söyleyen çok insan ama.. yok.. Öyle bi amacım olsa bu blog'u kurup ele güne ilan etmezdim ucuzulukları.. Çok haksız bi gelir olurdu.. Aksine, herkesi bilinçlendirmeye çalışıyorum..

Dominika on 23 Şubat 2010 13:01 dedi ki...

yok canım tabi ki :) şaka yapıyorum.. gereksiz ve sık sık soru soranları yıldırma politikası.. inceden laf sokarsan komisyon alıcam artık gibi, biraz soruları azalır belki :) ama ne yalan söyliyim iş yerinde benim de kozmetikten iyi anlayan bir arkadaşım olursa ben de zırt pırt sorarım..napiyim sormiyim de kazık mı yiyim dandik şeyler alıp :))

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails
 

! Kozmosim.. ! Copyright © 2009 Cosmetic Girl Designed by Ipietoon | In Collaboration with FIFA
Girl Illustration Copyrighted to Dapino Colada